Uiterlijk 9 augustus ingeschreven
Heb jij je uiterlijk 9 augustus individueel ingeschreven dan ligt in de komende weken je startnummer op de deurmat! Heb je na dinsdag 9 september nog niets ontvangen? Stuur pas dán een mail naar [email protected]. Dan zorgen wij voor een oplossing.
Ingeschreven ná 9 augustusHeb je je na 9 augustus ingeschreven dan ligt je startnummer tijdens het Singelloop-weekend in het Volkspark* voor je klaar. Je kunt het hier op de volgende momenten ophalen:
- Zaterdag 13 september: 13:00 – 17:00 uur
- Zondag 14 september: 09:00 – 30 minuten voor de start
Wij raden je aan op zaterdag 13 september te komen om eventuele wachttijden voor de start te vermijden. De locatie van de startnummerafgifte is duidelijk zichtbaar in het park. Daarnaast kun je dan ook direct deelnemen aan de 700 m Challenge t.g.v. het 700-jarig bestaan van Enschede!
*Uitzonderingen: