
Over precies twee weken is het zo ver. Dan gaat de 13e Menzis Singelloop Enschede van start. Op de straten in Enschede en omgeving zien we in ieder geval beduidend meer hardlopers als normaal. Een goed voorteken.
Om de Singelloop een leuk en gezellig evenement te laten zijn hebben dit jaar een aantal zaken geregeld die het vooral leuker moeten maken om erbij te zijn tijdens de verschillende afstanden langs het parcours en daarvoor of daarna in het Volkspark:
- Op videoschermen zul je beelden van de wedstrijd zien alsmede de Twitter posts op #SLE2010;
- Is er een DJ, die op de momenten dat de wedstrijdspeaker niets te zeggen heeft, zorgt voor een goede sfeer;
- Kinderen kunnen klauteren en springen op de klauterbaan en het springkussen;
- Worden er zitjes gecreëerd waar gegeten en gedronken kan worden;
- Diverse partijen zijn aanwezig met een stand of kraampje met informatie;
Natuurlijk moet je je wel even inschrijven. Er hebben zich inmiddels al veel mensen zich ingeschreven. Ook zien we dat inmiddels al 22 bedrijven/instellingen hebben laten weten mee te doen met 1 of meerdere teams.
Ook in de wedstrijdcategorie kunnen we verschillende regionale toppers gaan begroeten. Nummer 1 en 2 uit de regio in de uitslag van vorig jaar, resp. René Stokvis en Caimin Stevens, zijn in ieder geval weer op de deelnemerslijst aanwezig.